»»

השוואת מחירי צימרים בצפון

חד נס, כחל, צפת, כפר בלום, ראש פינה, מטולה, קרית שמונה ועוד כל כך הרבה שמות שנשמעים כמו מקומות מושלמים לחופשה הבאה שלכם. צפון הארץ מלא בישובים ופינות חמד שיציעו לכם נופש כפרי עם תועלות ופינוקים שונים ובטווח מחירים די רחב. אבל איך בוחרים את הצימר הנכון?
אז יש מי שמכיר מספיק אנשים שניסו מספיק צימרים כדי לתת תשובה אמיתית וכנה שבאה מתוך נסיון. ויש גם את אלו שיחפשו השוואת מחירי צימרים באינטרנט ופרמטר המחיר יהוה שיקול מכריע בבחירת הצימר לחופשה הרומנטית הזוגית.

הקושי בבחירת צימר בצפון

ניקח לדוגמא אחד קוראים לו יוסי. יוסי גר בתל אביב ועובד כטכנאי מזגנים באיזור המרכז. הוא ואשתו חוגגים השבוע יום נישואין ויוסי משוכנע שזאת סיבה מספיק טובה להפתיע את בת הזוג בסופ"ש רומנטי. הוא נכנס לאינטרנט והכל נראה: טוב, מזמין, מפנק ולכולם יש ג'קוזי והם מציעים ארוחת בוקר גלילית. מלבד תמונות של צימרים ואלי וידאו אם בעל הצימר החליט להשקיע באתר האינטרנט של הצימרים שלו שיאפשרו לו להתרשם מבקתת הנופש, האינטרנט לא יוכל לספק מידע ויזואלי רב ובתנאים בהם כולם נראים טוב וכולם מבטיחים פחות או יותר חווית נופש דומה יפנה יוסי להשוואת המחירים כדי למצוא לעצמו צימר משתלם.

טיפים לבחירת צימרים – השוואת מחירים

כאשר אתם משווים מחירי צימרים בצפון הארץ באינטרנט שימו לב כי חבילות הנופש אותן אתם מעמידים אחת מול השניה למבחן המחיר זהות בשירותים, במתקנים ובתוספות אותן תקבלו. מחיר לינה בצימר עם ארוחת בוקר לא יכול להיות זהה ללינה בצימר ללא ארוחת בוקר וצימר זוגי מבודד לא יעלה כמו צימר משפחתי או צימר עם בריכה.