»»

צימרים למשפחות

למרות השם שיצא לצימרים, כאילו מדובר במשהו השמור לחופשה זוגית רומנטית, כדאי לדעת שישנם צימרים שמתאימים גם למשפחות
צימרים מסוג זה יהיו בדר"כ בעלי חלל שינה גדול שבו מיטות לילדים והם יבטיחו לכם חופשה משפחתית באווירה כפרית. חופשה משפחתית בצימר היא שונה במהותה מחופשה בבית מלון ומביאה איתה יחודיות אחרת ומהנה לא פחות. מה שכן, לפני שסוגרים צימר לחופשה משפחתית כדאי לוודא שהוא אכן ערוך לארח את כל המשפחה ולהפוך את החופשה שלכם לרגועה ומהנה.

חופשה בצימר עם ילדים

כשמתכננים חופשה בצימר עם ילדים קטנים או גדולים יש לבדוק שבצימר יש מיטות ילדים ובמידת הצורך גם מיטת תינוק. כמו כן כדאי לתכנן הייטב את החופשה ולבחון אופציות לטיולים בסביבת הצימר. בניגוד לבתי המלון, בצימר בדר"כ אין פעילויות לילדים ולכן כל התכנון של העסקת הילדים "נופל" עליכם. זה לא אמור לגרוע מהחופשה כלל, אלא להעניק לה אווירה אחרת- שקטה ורגועה יותר.


צימר למשפחות עם בריכה

כשמתכננים חופשה משפחתית בצימר, כאמור, יש לדאוג לעיסוקים לילדים על מנת למנוע שיעמום אצלם. צימר עם הבריכה הוא הפיתרון המושלם שכן הבריכה יכולה להעסיק את הילדים במשך שעות רבות ולהסב להם הנאה מרובה. יש לזכור שבבריכות של צימרים אין מציל והאחריות לשלומם של הילדים היא עליכם בלבד.

מתחם צימרים למספר משפחות

בישראל קיימים מספר מתחמי צימרים המתאימים לאירוח של מספר משפחות בו זמנית. זה מתאים במיוחד אם ברצונכם לתכנן חופשה של כמה משפחות ביחד. המתחמים הללו ברוב המקרים מצויידים בפינת פיקניק ובה מנגל, ערסלים ובעוד דברים שיבטיחו לכם חופשה מהנה ובלתי נשכחת באווירה כפרית ייחודית.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.