»»

בד אנד ברקפסט גלילי

דמיינו את הרגע הבא: קרני השמש חודרות אל הצימר המפנק שלכם ומעירות אתכם בעדינות, אתם פוקחים אט אט עיניים ויוצאים אל המרפסת לחזות בנוף המרהיב שנשקף ממנה : הרים ירוקים, עצים בלתי נגמרים, חורש טבעי ואווירה גלילית מיוחדת במינה. אחרי שהתרשמתם והתפעלתם הגיעה העת לארוחת הבוקר המאפיינת את האזור הכל-כך יפה הזה. ממש בקרוב יזרמו אליכם מאפים טריים, גבינות מקומיות, ממרחים עזי טעמים, ריבות מתוקות וירקות שגדלו על אדמת הגליל. ככה, חברים, נראה הבוקר בבד אנד ברקפסט גלילי או בשמו העממי יותר : צימר בגליל. נשמע טוב? יאללה, נשאר רק לבחור צימר ולצאת לדרך.

צימר בגליל עם ארוחת בוקר
יש צימרים בגליל בהם תוכלו לבחור בדיל הכולל לילה + ארוחת בוקר. כמובן שתוכלו לבחור רק בלינה ואת ארוחת הבוקר להכין בעצמכם או לאכול במקום אחר. אנחנו ממליצים לא לוותר כל-כך מהר על ארוחת בוקר הגלילית ששמה הטוב נישא למרחקים בארץ וברחבי העולם. בעלי הצימרים בדרך כלל משקיעים מאוד בארוחות הבוקר היוצאות מידיהם ומשתדלים לפנק את האורחים במטעמים ביתיים ובארוחה משובחת במיוחד. תוסיפו לזה את הנוף הבלתי נתפס שתוכלו למולו והנה קיבלתם את המתכון המושלם לאיך צריך להיראות בוקר. חבל שזה יקרה רק בחופשה ולא בכל בוקר.

ארוחת בוקר בצימרים בגליל
אם תשאלו חובבי צימרים הם יגידו לכם פה אחד שעל ארוחת הבוקר הגלילית לא כדאי לוותר. כמובן שגם בצימרים באזורים אחרים ישקיעו עבורכם בארוחת הבוקר, אולם זו הגלילית תתאפיין במצרכים תוצרת המקום, מה שיעניק להם איכות נוספת. כשאנחנו מדברים על ארוחת בוקר גלילית אנחנו מדברים על גבינות שיוצרו במחלבות המקומיות, על ירקות שגדלו באדמת הגליל וקיבלו ארומה מיוחדת, מאפים טריים ומתכונים ייחודיים השמורים לתושבי המקום. אם עשינו לכם חשק עד כה חכו שתטעמו את הארוחה הנהדרת הזו שלא תרצו להפסיק לאכול...

אירוח כפרי בגליל
הבחירה באירוח כפרי בגליל היא בחירה מוצלחת במיוחד שמתאימה כמעט לכולם. הרי מי מאיתנו לא אוהב שקט, נוף, רוגע ופינוקים בשפע? צימרים בגליל הפכו כבר מזמן לאופציה האהובה והפופולרית על אנשים שמבקשים לסדר לעצמם חופשה כפרית שלווה ורגועה. בגליל ממתינים לכם שפע של צימרים במושבים ובקיבוצים ברמות מחירים שונות ובאיכויות שונות. הגליל קורא לכם!

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.