»»

3 דברים שלא ידעתם על חופשה בצימר

הייתם בצימרים עשרות פעמים בחייכם, ביקרתם בבקתות עץ מפנקות מצפון ועד דרום ונדמה לכם שאתם כבר מומחים לצימרים? אנחנו בהחלט לא מזלזלים בידע שרכשתם על צימרים בארץ, אבל אנחנו כמעט בטוחים שהדברים שנדבר עליהם בשורות הבאות אולי יהיו חדשים לכם. גם אם אתם ד"ר לצימרים, מכירים בע"פ את מערכות ההפעלה של הג'קוזי ובקיאים בכל מה שקשור למיטות מפנקות וארוחות בוקר של צימרים, כדאי שתישארו איתנו. הנה שלושה דברים שחשוב לדעת לפני שיוצאים לחופשה בצימר. לכו תדעו, אולי נחדש אפילו למומחים כמוכם?

חופשה בצימר תורמת לעסקים הקטנים
לא קל להיות בעל צימרים בארצנו. מס ההכנסה נושף בעורף בכל רגע נתון, התחרות היא גדולה (במיוחד בענף הצימרים) והמלחמה להתפרנס בכבוד היא משימה יום יומית. הצימרים נכללים תחת הכותרת של עסקים קטנים ובניגוד למערכות המשומנות של בתי המלון המפורסמים, כאן מלחמת ההישרדות מתקיימת כל הזמן. כשאתם בוחרים חופשה בצימר (ולא בבית מלון המוני) אתם תורמים לעסקים הקטנים, מחזקים אותם ומאפשרים להם להמשיך ולהתקיים. תוסיפו לזה את ההנאה הצרופה שצפויה לכם והנה קיבלתם סיבה נוספת למה אתם חייבים להזמין צימר עוד היום.

חופשה בצימרים מחזקת את תיירות הפנים
בימים בהם חברות הטיסה מציעות כרטיסי טיסה במחירים זולים במיוחד, יותר ויותר אנשים מעדיפים שהחופשה הבאה שלהם תהיה מעבר לים. אין בזה שום דבר פסול, אלא שגם לתיירות הפנים בארצנו מגיע יחס מועדף ועלינו לחשוב כיצד נוכל לחזק אותה ולמנוע ממנה להתרסק. הזמנת צימרים תורמת לתיירות הפנים! ויודעים מה? היא תורמת גם לכם. אין כמו חופשה בארץ בשביל לחזק ערכים של אהבה לטבע ולמולדת, לבקר במקומות נפלאים ולעודד את התיירות בארץ האהובה שלנו.

ילדים אוהבים צימרים וצימרים אוהבים ילדים!
למרות שמקובל לחשוב שחופשה בצימר שמורה לזוגות אוהבים בלבד, זה ממש לא כך! נכון שהאווירה השלווה ואינטימיות של הצימרים מתאימות כמו כפפה ליד לחופשה זוגית, אבל לא רק. חופשה בצימר עם ילדים יכולה לספק לכם זמן משפחתי יוצא דופן. המרחבים הפתוחים והחצרות הגדולות והמטופחות הם בדיוק החומרים שהופכים חופשה משפחתית למושלמת. יתרון נוסף שיש לחופשה בצימר הוא הקירבה לאטרקציות ומסלולי טיול שמתאימים לכל המשפחה. זה אומר שתוכלו לטייל ולתור את הארץ ולחזור בסוף כל יום אל הפינה המפנקת שלכם בצימר שבחרתם. שווה לא?

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.