»»

מכינים מזוודה - מה תקבלו ומה לא בצימר

היינו רוצים להגיד לכם לארוז את עצמכם ואת הפרטנר שלכם לחופשה ולצאת לדרך, אבל זה לא באמת כך.
למרות שצימרים ידועים ברמות הפינוק שלהם, עדיין תצטרכו לארוז מזוודה.  וכן, גם אם סגרתם סוויטה יוקרתית שעלתה לכם אלפי שקלים ללילה, תצטרכו לקחת איתכם כמה דברים. אז מה בדיוק תצטרכו לארוז ומה בוודאות יחכה לכם בצימר? יצאנו לבדוק וחזרנו עם מידע שאתם חייבים להכיר. במיוחד אם בלו"ז שלכם מופיעה חופשה בצימר בעתיד הקרוב. תהנו!

אלו הדברים שכמעט תמיד יחכו לכם בצימר
סבון גוף, שמפו, כובע רחצה, מגבות, מצעים, קפה לחלב, עוגיות או נשנוש קל יחכו לכם כמעט בכל צימר כך שעל הדברים האלו תוכלו לחסוך מקום במזוודה. אין שום סיבה להביא איתכם מגבות וכלי מיטה וגם אם תצטרכו עוד מהם, בעלי הצימר בדר"כ יספקו לכם אותם בשמחה. לגבי התמרוקים השונים - זה תלוי בכם. אם אתם זקוקים לשמפו וסבון ספציפיים הביאו אותם מהבית. אם אין לכם בעיה לגוון לכמה ימים, תוכלו להסתפק במה שתקבלו מהצימר.

אלו הדברים שממש כדאי לכם לקחת מהבית ובלעדיהם החופשה עלולה להיפגע
תרופות, חברים, תרופות! אם אתם נוטלים תרופה מסוימת על בסיס קבוע (או באופן חד פעמי), דאגו להביא אותה גם לחופשה שלכם. אתם בטח לא רוצים להיתקע ללא תרופה שיהיה לכם קשה להשיג. וכן, זה בהחלט יכול להרוס את החופשה שלכם. ומה עוד? בגדים כמובן, בגד ים, נעלי הליכה (אם אתם מתכננים טיול רגלי), כלי רחצה (מברשות שיניים לא תקבלו בצימר), וגם מוצרי טיפוח שאתם לא יכולים בלעדיהם. עדיף לארוז יותר דברים (האוטו סוחב אז מאכפ'ת לכם?), מאשר להצטער ולהתבאס ששכחתם משהו חשוב.

ואלו הדברים שממש (אבל ממש!) אסור לכם לשכוח !!!
אם תרשו לנו לרגע להיות קיצ'יים אז רק נגיד שאהבה היא המצרך הכי חשוב כדי ליהנות בחופשה בצימר! זה נכון בעיקר אם הזמנתם צימר רומנטי לחופשה זוגית, אבל אהבה לא תזיק גם בחופשה משפחתית או חופשה מכל סוג אחר. בנוסף לאהבה תצטרכו גם גמישות, רוגע, סבלנות ונכונות לשבור שיגרה. בלי כל אלו החופשה שלכם עלולה להיות רצף של כשלים וחוסר הצלחה. אל תשכחו אותם בבית! זכרו שחופשה היא הזדמנות לעשות את כל מה שאתם לא עושים בחיי היום יום שלכם. הזדמנות ליהנות מהשקט ומהדברים הפשוטים וגם אם לא הכל הולך בדיוק לפי התכניות שלכם, אל תשברו את הכלים ותמשיכו ליהנות מהחופש שכ"כ חיכיתם לו.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.