»»

צימרים לחורף או חופשת סקי

צימרים לחורף או חופשת סקי
זה נכון שאין מה להשוות ביננו לבין צרפת למשל, אבל גם בישראל אפשר (ורצוי) לתכנן חופשת סקי. זה נכון שקשה יהיה לתכנן אותה מראש ושספונטניות תהיה הכרחית פה, אבל היא תהיה מדהימה לא פחות מחופשת סקי בחו"ל. אז רגע אחרי שתוודאו שאכן יש שלג לגלישה בחרמון, מהרו להזמין צימר חורפי מושלם. הביקור לצימרים בחורף עולה כשיש שלג וכדאי לדעת זאת. גם אם לא צפוי מספיק לשלג לגלישה, אנחנו ממליצים לכם לא לוותר על חופשה בצימר בחודשי החורף. משהו בניחוח הכפרי ובאווירה המיוחדת הופך את כל הסיפור לחוויה יוצאת דופן. סמכו עלינו!

צימרים קרובים לחרמון: מקומות שכדאי לישון בהם כשעושים סקי 
כמו שאתם בטח יודעים יש המון צימרים בצפון , אבל הצפון הוא איזור גדול במיוחד. צימר באיזור הכנרת וצימר בגליל העליון הם שני דברים שונים לגמרי וכשמדובר בחופשת סקי הדיוק חשוב. חיפוש צימרים באזור החרמון יעלה בפניכם לא מעט אפשרויות של סוגי צימרים וטווח מחירים. זכרו שכצפוי סופ"ש מושלג או בעונת הסקי הקצרה במחוזתינו, הביקוש לצימרים בחרמון עולה ורצוי להיערך מכך. ייתכן והמחירים יעלו וייתכן שלא תמיד הצימר שאתם חולמים עליו יהיה פנוי.

כמה זמן מראש כדאי להזמין צימר בחורף? חשוב לדעת!
השאלה הזו מעסיקה גולשי סקי רבים שרוצים ליהנות גם מהאתר הישראלי שלנו. למרות שיש המון צימרים בצפון, בעונת הסקי הקצרה הם מתמלאים במהירות. העניין הוא שגם לא ניתן להזמין חצי שנה מראש צימר בחרמון כי לא נוכל להיות בטוחים שיהיה מספיק שלג לגלישה. אז מה אנחנו מציעים? להבין שייתכן ותצטרכו להתפשר על צימר שלא בטוח שיהיה בראש רשימת הצימר המבוקשים ביותר. יכול להיות שתצטרכו "להסתפק" בצימר צנוע יותר ועם זאת כמעט בטוח שתוכלו למצוא צימר כלשהו בקירבת החרמון. ההיצע הוא רחב במיוחד וכמעט שאין סיכוי שתישארו בלי צימר.

תכינו את הארנק: כמה באמת חופשת סקי בארץ?
עניין מחירי הצימרים באזור החרמון הוא משהו שצריך לדבר עליו. המחיר משתנה בהתאם לעונות השנה אך באופן שונה ממה שמקובל במקומות אחרים בארץ. אם מלונות באילת יקרים יותר בחודשי הקיץ ומציעים דילים שווים לחופשת חורף, כאן המצב שונה. בדרך כלל ככל שיש יותר שלג, מחירי הצימרים בחרמון עולים ועשויים להיות יקרים במיוחד. כמו שאמרנו, קשה להיערך מראש לחופשת סקי בארץ כך שהזמנה מוקדמת היא לא ממש פיתרון במקרה הזה. אל מחירי הצימר צריך להוסיף תשלום כניסה לאתר החרמון, השכרת ציוד סקי, דלק, והוצאות נוספות. בחישוב הכולל חופשת סקי בארץ יכולה להיות לעלויות של אלפי שקלים והמחיר הסופי תלוי בצימר שתבחרו.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.