»»

צימרים עם ארוחות שבת

אם הסיבה היחידה שבגללה עד עכשיו לא סגרתם צימר לסופ"ש היא הארוחות, אז הגיע הזמן לשים לזה סוף. יש מקומות עם פיתרון!
ניתן למצוא צימרים שמגישים ארוחות שבת כך שלא תצטרכו לבשל ולטרוח. הפיתרון הזה מתאים לשומרי שבת שרוצים ליהנות מחופשה בסופ"ש אבל לא רוצים לחלל שבת, אבל גם לכל מי שרוצה להתפנק עד הסוף ולא להרים אפילו סכין בחופשה שלו. כמובן שצריך לסגור את הכל מראש ואין ממש מקום לספונטניות, אבל בתמורה תהנו מארוחת שבת מפוארת בלי לטרוח אפילו דקה. שווה? מבחינתנו לסגור צימר כזה לכל סופ"ש מעכשיו ועד סוף החיים.

שבת מבורכת וטעימה! צימר עם ארוחת שבת הוא הפיתרון המושלם לשומרי שבת
דתיים רבים נמנעים מלצאת לחופשה בצימר בשישי ובשבת בגלל כל הפרוצדורה הכרוכה בכך. שלא כמו בבתי מלון, ברוב הצימרים אין ארוחות שבת מסודרות והם נאלצים למצוא פתרונות יצירתיים ולא תמיד טעימים כל-כך. אבל לא עוד! כאן תמצאו צימרים שמגישים ארוחות שבת כשרות וטעימות כדי שתוכלו גם אתם לסגור צימר לסופ"ש וליהנות משבת רגועה, נעימה וטעימה. הקפידו לוודא מול בעלי הצימר מהי הכשרות המוצעת ומה יוגש לכם בארוחה. כך תוכלו לתאם ציפיות מראש ולא תהיו מופתעים...

ארוחת שף שמגיעה עד הצימר בסופ"ש - לאנשים שרוצים להתפנק עד הסוף
אם חשבתם שצימרים עם ארוחות שישי מיועדים רק לשומרי שבת, אז לא. יש גם צימרים שמציעים אפשרות להזמין ארוחת שף ישירות לצימר, ללא שום קשר לאורחים החיים המסורתיים שהם מקיימים או לא מקיימים. זו אופציה שמתאימה למי שרוצה להתפנק עד הסוף אבל לא ממש רוצה להתחיל לנסוע למסעדה באיזור. כך תביאו את המסעדה אליכם ולא תצטרכו לצאת מהצימר המפנק שלכם. שפים שמגיעים לצימר יגבו בדרך כלל מחירים גבוהים מאשר אופציות אחרות, אך גם התמורה תהיה בהתאם.

רוצים להכין את האוכל בעצמכם ולשמור שבת? יש גם צימרים עם מטבח כשר
כמובן שאם אתם רוצים לאכול ארוחת שבת שהכנתם בעצמכם, יש לכם גם את האפשרות הזו. בצימרים רבים תוכלו למצוא מטבחים עם פלטת שבת (ואפילו כאלה כשרים) שבהם תוכלו לחמם את האוכל שהבאתם מהבית, או אפילו להכין אוכל בעצמכם. אז נכון שזה אומר קצת לעבוד וקצת פחות להתפנק, אבל אנחנו די בטוחים שזה לא יפגע בחופשה שלכם. אחרי הכל, לא בכל סופ"ש אתם ישנים בצימר מפנק אל מול נוף עוצר נשימה.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.