»»

הזמנה של צימר לימים הקרובים

אם היו אומרים לכם שכבר מחר תצאו לחופשה בצימר, בטח לא הייתם מאמינים. הרי מה לכם ולספונטניות ויש כל-כך הרבה דברים לדאוג להם שאיך בכלל אפשר לחשוב על תכנון חופשה ספונטנית מהיום להיום?
אבל הנה, הוכחתם לעצמכם שזה לגמרי אפשרי ובתוך יומיים שלושה כבר תהיו במקום אחר לגמרי. אנחנו יודעים שאתם חוששים אבל תנו להרגיע אתכם- חופשות ספנטניות הן החופשות המהנות ביותר! ועכשיו כדי שזה יהיה באמת מושלם כל מה שנותר לכם הוא למצוא צימר פנוי לימים הקרובים. כל השאר יקרה מעצמו.

צימרים פנויים לסופ"ש - תמיד תמצאו משהו
היתרון במדינה כמו שלנו הוא שעל כל אזרח עומדים בערך 2 צימרים. כמובן שהגזמנו אבל מה שאנחנו מנסים להגיד הוא שיש המון צימרים בארץ בצפון, בדרום, במרכז ובאזורים נוספים. זה אומר שאם אתם מחפשים צימר לימים הקרובים, כנראה שתמצאו משהו. יכול להיות שתצטרכו להתפשר על מקום או על איכות הצימר, אבל כמעט ואין סיכוי שתישארו בלי מקום לישון. מה שכן, ברגע שכבר החלטתם לצאת לחופשה הקפידו להזמין את הצימר כמה שיותר מוקדם.

צימרים ברגע האחרון - ספונטניות לפעמים גם משתלמת יותר!
מעבר לריגוש ולכיף שיש בחופשה ספונטנית, כדאי שתדעו שהיא יכולה להיות גם משתלמת יותר. נכון שמי שיבצע הזמנת צימרים מראש ייהנה ברוב המקרים ממחירים נוחים, אבל גם מי שספונטני יכול להרוויח. הכל תלוי בהיצע וביקוש וכאשר הביקוש יורד וההיצע קיים, בעלי הצימרים יורידו מחירים ברגע האחרון ואתם תיהנו מצימרים מוזלים משמעותית. כמובן שזה נכון לתקופות מסוימות בשנה ואם חשבתם לצאת לנופש ספונטני באוגוסט או בחגים, כנראה שהמחירים הפעם לא ישחקו לטובתכם.

מתי לא כדאי לחכות לדקה התשעים?
ברוב המקרים חופשה ברגע האחרון תהיה נהדרת ולא תהיה כל בעיה להוציא אותה לפועל. שימו לב שיש תקופות מסוימות בשנה שבהן הביקוש לצימרים עולה בצורה ניכרת וגם התפוסה שלהם כמעט מלאה. זה קורה בדרך כלל בסוף אוגוסט (כשנגמרות כל הקייטנות) ובתקופות החגים השונות. זה לא אומר שלא תמצאו צימר פנוי לאוגוסט אך החיפוש בהחלט עלול להיות מורכב יותר. כמו שאמרנו בהתחלה, יש ה-מ-ו-ן צימרים בארץ כך שבסופו של דבר כנראה שכן תמצאו. יכול להיות שתצטרכו לעבוד קשה יותר ולשלם יותר, אך זה אפשרי!

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.