»»

הזמנת צימר לקיץ

יצאנו לבדוק וכמו חוקרים טובים חזרנו עם ממצאים שכל ישראלי חייב להכיר.
גם אתם מרגישים שבכל שנה הקיץ חם יותר וארוך יותר? טוב, אולי זה רק אנחנו אבל משנה לשנה זה מרגיש לנו שהקיץ מתארך ונמשך כמעט לאורך כל השנה. ובמילים אחרות : הזמינו עכשיו צימר לקיץ הקרוב כי אין דרך טובה יותר להעביר את העונה החמה מאשר בצימר מפנק. ולמה אנחנו מתעקשים שתזמינו עכשיו ולא תחכו לרגע האחרון? משום שהביקוש לצימרים עולה מאוד בתקופת הקיץ ולא כדאי שתישארו בחוץ. מתי כדאי להזמין? כמה זה יעלה לכם? ולמה צימר בקיץ יכול להיות לא פחות כיף מאשר צימר בחורף?

מתי כדאי להזמין צימר לקיץ?
בכל מה שקשור להזמנת צימרים יש שתי גישות עיקריות: יש את אלו שטוענים שצריך להזמין כמה שיותר זמן מראש, מה שיבטיח לכם בדיוק את הצימר שאתם חולמים עליו במחיר משתלם ביותר. נגדם עומדים אלו שטוענים שהזמנת צימר בדקה התשעים היא המשתלמת ביותר. בעלי הצימרים, שרוצים להגיע לתפוסה מלאה, יורידו מחירים רגע לפני שהתאריך מגיע ולכם יהיה צימר במחיר זול ומשתלם ביותר. בתקופות מסוימות הגישה הזו תעבוד היטב, אבל בתקופת הקיץ אנחנו חסידים של הגישה הראשונה. בגלל שהביקוש גדול כל-כך ורוב האנשים נמצאים בחופש (אין מסגרות חינוכיות), מומלץ להזמין צימר כמה שיותר זמן מראש. מתי למשל? ובכן, החל מחודש מרץ כבר כדאי לחשוב על חופשת הקיץ שלכם ולהזמין את הצימר שאתם רוצים לבלות בו.

מחירי צימרים בקיץ
הגענו לחלק החשוב והמעניין מכל: כמה זה יעלה לכם? העניין עם צימרים (ולמעשה עם כל דבר אחר) הוא שככל שהביקוש עולה גם המחיר עולה. כיוון שבקיץ הביקוש של צימרים הוא גדול במיוחד, גם המחירים נחשבים לגבוהים יותר. מחירי צימרים בקיץ יהיו לרוב גבוהים יותר מאלו שבתקופות אחרות (תקופות שלא כוללות חגים), אך עדיין תהיה קשת רחבה במיוחד של מחירים. גם בקיץ תמצאו צימרים זולים לצד צימרים יוקרתיים ויקרים. זה כל היופי בצימרים: כל אחד יכול למצוא צימר בתקציב שעומד לרשותו!

צימר בקיץ או צימר בחורף - מה יותר כדאי?
אין ספק שמדובר בשאלת השאלות ובוויכוח הניצחי. גם כאן יש שתי גישות עיקריות: יש את אלו שטוענים שצימר וחורף הם כמו כפפה ליד. משהו במזג האוויר הסגרירי, בגשם ובקור נבנה בדיוק למאפייני הצימר. לשבת בתוך הצימר, ליהנות מג'קוזי חמים ומפנק ולראות דרך החלון את הגשם והרוח. המתנגדים טוענים שדווקא צימר וקיץ הם המתאימים מכל. רוב הצימרים ממוקמים בקירבת נחלים, חופים ומעיינות- מה שמאפשר ליהנות מטיולים רטובים ולחזור לצימר להתפנק ולהתייבש. בקיץ אפשר לטייל וליהנות מכל האטרקציות שיש בסביבת הצימרים ולהעצים את החוויה. אנחנו עוד לא החלטנו עם איזו גישה אנחנו מסכימים יותר, ואנחנו מוכנים לצאת לחופשה בצימר בכל יום בשנה.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.