»»

על צימרים וחוות דעת - קחו הכל בערבון מוגבל

לא בכל יום אנחנו יוצאים לחופשה מפנקת בצימר ועד שזה באמת קורה זה חייב להיות מושלם. אז אנחנו חורשים את אתרי הצימרים, בודקים בכל קבוצות הפייסבוק שיש בנושא, מחפשים המלצות על צימרים מושלמים ורק אז בוחרים
נכון שזה לוקח לנו יותר זמן, אבל ככה אנחנו בטוחים שבסופו של התהליך הגענו אל הצימר המושלם ביותר. האם זה באמת כך? אז זהו שלא בהכרח. המלצות על צימרים הן דבר חשוב אבל חייבים לקחת אותן בערבון מוגבל. הנה כמה דברים שכדאי לדעת בנושא

חוויה של אחד היא לא החוויה של האחר
בכל מה שקשור להמלצות על דברים (ולא רק צימרים) יש כלל מאוד ברור: חוויות הן דבר סובייקטיבי והן לחלוטין עניין של טעם. זה אומר שיכול להיות מצב שאם מסוים לא אהב צימר מסוים והחליט לתת המלצה שלילית על הצימר הזה. אדם אחר, לעומת זאת, חשב שהצימר הזה הוא צימר מושלם ונתן לו המלצה חיובית פלוס. שניהם היו בדיוק באותו הצימר אבל כל אחד מהם צבר חוויה אחרת. בדיוק בגלל זה אתם צריכים לקחת המלצות וחוות דעת כערבון מוגבל ולא להתייחס אליהן כאל תורה מסיני.

המלצות הן לפעמים דרך של המתחרים לפגוע במתחרים שלהם
לצערנו פעמים רבות אנשים באותו תחום משתמשים בהמלצות כדי לפגוע אחד בשני. אז מה הם עושים? בוחרים לכתוב בצימרים המתחרים שלהם המלצה שלילית במטרה למשוך מבקרים אל הצימרים שלהם. זה לא מוסרי ולא מוסיף להם נקודות רבות במיוחד, אבל לצערנו זה קורה וצריך לקחת את זה בחשבון. במקרים רבים אנו עדים להמלצות שאינן אותנטיות אלא רק מהוות דרך לפגוע במתחרים. קחו את זה בחשבון כשאתם קוראים המלצות!

חוות דעת על צימרים - כך תשתמשו בהן בחוכמה
ולמרות כל מה שתיארנו כאן, אנחנו יודעים שזה לא מן הנמנע לחפש חוות דעת על צימרים מומלצים לפני שבוחרים את הצימר לחופשה הבאה. אם החלטתם בכל זאת לקרוא המלצות, אנא הקפידו להשתמש בהן בחוכמה. קראו אותן רק כדי לקבל רושם ראשוני על אותו צימר וזכרו כל הזמן לקחת אותן בערבון מוגבל. אם לצימר מסוים יש אך ורק המלצות שליליות, סביר להניח שזה אומר משהו ולא כדאי להתעלם מזה. אבל אם יש המלצות שליליות לצד המלצות חיוביות, זה לא בהכרח יעיד משהו.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.