»»

צימרים בצל הקורונה - איך זה הולך לעבוד?

אין ספק שמגיפת הקורונה טרפה את כל הקלפים מחדש ובמקרה של חופשות ונופשים זה בולט במיוחד.
אם פעם היו רגילים חלק מתושבי ישראל לבלות בחו"ל לפחות פעם בשנה, הרי שבחסות המגיפה הם לא יכולים לעשות זאת, מה שלא גרם לחשק שלהם לחופשה להיעלם, ואפילו ההפך הוא הנכון. אז אותם ישראלים חישבו מסלול מחדש ובמקום נופש בחו"ל הם מבינים שיהיה עליהם לתכנן אותו בארץ. ואם כבר מדברים על חופשות וקורונה, הרי שאפשר להגיד שהמגיפה עשתה רק טוב לתעשיית הצימרים. בזמן שאנשים מבקשים לברוח מההתקהלויות וההמוניות שבבתי המלון, הצימרים נותנים פיתרון מושלם, אינטימי, שקט ומבודד. אנחנו בהחלט שמים לב שהביקוש לצימרים עלה מאז פרוץ הקורונה ואם גם אתם מתכננים חופשה בצימר בקרוב, יש כמה דברים שכדאי שתדעו

הביקוש לצימרים עולה! הקפידו לשריין מקום מספיק זמן מראש
אם פעם היינו נוהגים לומר שעל כל תושב במדינת ישראל יש צימר פנוי, כך שלא משנה מתי תחפשו כנראה שתמצאו אחד פנוי - היום זה לא בהכרח כך. בשל הביקוש הגדול (שבא על חשבון הביקוש לחופשות חו"ל או נופשים במלונות), לא תמיד כזה פשוט למצוא צימר ובטח שלא צימר בדקה התשעים. בחופשת הקיץ (בה אנשים היו רגילים לטוס לחו"ל) הביקוש עולה במיוחד. מומלץ להזמין כמה שיותר זמן מראש כדי להבטיח לעצמכם צימר פנוי בתאריך שאתם רוצים. המצב השתנה והתפוסה מלאה כמעט כל הזמן.

הזמנתי צימר ונכנסתי לבידוד- מה עליי לעשות?
אחד מהמצבים המורכבים ביותר הוא בידוד שמגיע בדיוק בתאריך של החופשה שלכם. מה עושים? ובכן, קודם כל עליכם לשים לב שכשאתם סוגרים צימר יש סעיף שמתייחס לכך. חלק מהצימרים יסכימו לביטול מלא, חלק לא יסכימו לביטול בכלל (כלומר תצטרכו לשלם מחיר בכל מקרה), וחלק אחר יבקשו מכם לשלם אחוז מסוים על מנת שגם הם לא יקלעו להפסדים. מה שעושים מרבית הנופשים שנאלצים להיכנס לבידוד על חשבון תאריך החופשה שלהם, הוא למכור את החופשה. בשל הביקוש הגדול לצימרים זה דווקא פתרון יעיל שנותן מענה כך שלא האורחים יפסידו ולא בעלי הצימרים.

מחירי צימרים בתקופת הקורונה - יש הוגנים יותר ויש פחות
כמו כל דבר אחר בחיים, גם במקרה של תעשיית הצימרים היא מושפעת רבות מענייני היצע וביקוש. כשהביקוש עולה המחירים עולים בהתאם, ואנחנו בהחלט רואים את זה בכל מה שקשור למחירי צימרים בקורונה. יש בעלי צימרים שבחרו להעלות את המחירים באופן גורף וחד, ויש כאלה הוגנים יותר שלא ביצעו עליית מחירים משמעותית. בכל מקרה, אנחנו ממליצים להזמין אך ורק צימר שעומד בתקציב שלכם ולהזמין אותו מספיק זמן מראש כדי ליהנות מהמחיר המשתלם ביותר.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.