»»

צימרים עם התו הסגול

כבר כל-כך הרבה זמן שאתם תקועים בבית ואתם לא יכולים יותר. אתם חייבים לצאת לחופשה ובימים שהשמיים כמעט סגורים וחופשה בחו"ל אינה באה בחשבון, צימר הוא הפיתרון האולטימטיבי
נכון שיש אופציה גם לחופשה במלון בארץ, אבל עם כל המגפה שמשתוללת בחוץ צימר הוא הפיתרון הבטוח והנכון ביותר. מאז שהקורונה פרצה לחיינו בסערה הביקוש לצימרים עלה בצורה משמעותית, ואפשר להבין למה. הם מבודדדים, אין צורך להיפגש עם המון אורחים שאתם לא מכירים (כמו במלונות למשל), הם קרובים לטבע, והם עונים טוב במיוחד על הצורך בחופשה ושבירת שיגרה. כך תדעו שהצימר שבחרתם הוא צימר שעומד בתנאי התו הסגול

התו הסגול לצימרים - מה זה בדיוק אומר?
התו הסגול הוא למעשה מתווה של משרד הבריאות שנוגע למגוון רחב של מקומות בילוי: אטרקציות, מסעדות, בריכות, חדרי כושר, מלונות, צימרים ומקומות נוספים. על פי המתווה הזה צימרים נדרשים למדידת חום בכניסה, לשמירה על מרחק של 2 מטר (בין אורחים שלא באו ביחד כמובן), עטיית מסכה בשטחים ציבוריים, מילוי הצהרת בריאות בכניסה למתחם וכמובן חיטוי מלא בין אורח לאורח. התו הסגול של הצימרים נועד כדי לאפשר להם לפעול מבלי לסכן את האורחים בהידבקות בקורונה.

איך אפשר להיות בטוחים שהצימר שבחרנו עומד בתנאי התו הסגול?
אחרי שהבנו מה כולל מתווה התו הסגול בנוגע לצימרים, צריך לבדוק איך נהיה בטוחים שהצימר שבחרנו עומד בתנאים. ובכן, חשוב להבין שמשרד הבריאות מפרסם את המתווה והנהלים אך הוא לא עובר בין הצימרים כדי לוודא שהם אכן מיושמים. האחריות על עמידה בתנאי התו הסגול מוטלת על בעלי הצימרים וברוב המקרים לא ניתן לאכוף אותה. אז איך תהיו בטוחים? לפני הגעתכם כדאי לברר עם בעלי הצימר מה הם עושים כדי לשמור על הנהלים, וכשאתם מגיעים למקום וודאו שזה אכן קורה.

חיפוש צימר עם תו סגול
שיטוט קצר בגוגל או בפייסבוק יחשוף אתכם להמון צימרים שמעידים על עצמם שעומדים בנהלי התו הסגול. למעשה כמעט כל הצימרים בארץ הצטרפו למתווה הזה, כך שכנראה שלא תהיה לכם בעיה למצוא צימרים עם תו סגול בתקופה הקרובה. מה שכן, חשוב להבין שמאז סגירת השמיים והאפשרות לחופשה בחו"ל, הביקוש לצימרים עלה בצורה דרסטית, כך שעליכם להיערך ולהזמין מקום מראש.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.