»»

על מחירי צימרים בישראל

אם יש לכם כמה שעות להבעיר ואין לכם על מה לדבר עם מי שיושב לפניכם, תמיד תוכלו להעלות כנושא לשיחה את מחירי הצימרים בישראל. אפשר לדבר על זה שעות וכמעט לא תמצאו מישהו שאין לו מה להגיד בעניין
יש את אלו שיגידו שהמחירים יקרים באופן מרגיז עד כדי כך שהם מחרימים צימרים בארץ. יש שיטענו כי מחירי צימרים בישראל דומים לאלו שבעולם ושעל איכות ויוקרה צריך לשלם. יש כאלו שמאמינים שפעם המחיר של חופשה בצימר היה שפוי והגיוני, אך מאז הקורונה וסגירת השמיים המחירים הרקיעו שחקים ושברו כל שיא אפשרי. בקיצור, הבנתם את העניין. יש המון מה להגיד על מחירי צימרים בישראל וגם אם נרצה לא באמת נצליח לתמצת בכמה שורות. האם זה ימנע מאיתנו לדבר על זה? ממש לא. הנה מה שלנו יש להגיד בנושא:

מחירי צימרים בישראל מאז הקורונה
מחירים הצימרים בארץ (כמו עוד דברים רבים אחרים) עובדים לפי היצע וביקוש. ככל שהביקוש גדל, כך גם המחירים עולים. בתקופת הקורונה הביקוש לצימרים בארץ גדל בעשרות אחוזים, כתוצאה מכך שרבים וויתרו על חופשות בחו"ל. הביקוש התעצם, ההיצע נשאר אותו הדבר וזה גרן לכך שהמחירים קפצו בצורה משמעותית. צימרים שהוצעו במחיר של 500 שקלים ללילה קפצו ל-700 שקלים ואפילו יותר. צימרים יוקרתיים שעוד לפני הקורונה הוצעו במחיר של 1000 ש"ח ויותר ללילה, מוצעים כיום במחיר התחלתי של 1500 ש"ח ללילה באמצע שבוע ואילו בסוף שבוע המחיר יכול להתחיל מ-2000 שקלים. אז כן, הקורונה בהחלט הביאה לעליית מחירים דרמטית בתחום הצימרים בישראל.

איך למצוא צימר במחירים שפויים בארץ
כשברור לנו שהקורונה הולכת להישאר איתנו בשנים הקרובות (בעצימות כזו או אחרת), צריך למצוא את הדרך למצוא צימר במחיר שפוי ואנחנו מאמינים שאכן יש דרך כזו. ראשית, צריך להגדיר תקציב לחופשה שלכם ולאחר מכן למצוא צימר שעומד בתקציב. מחיר שיראה שפוי לאחד יראה יקר לאחר, ולהפך. שנית, מומלץ לשריין מקום בצימר מספיק זמן מראש וכך ליהנות ממחיר זול יותר. מנגד, יהיו פעמים שבהם הזמנת צימר באופן ספונטני בדקה ה-90 תהיה משתלמת יותר ותאפשר לכם מחיר נוח יותר. בתקופות של ביקוש (חגים וחופשים) המחירים עולים והצימרים תפוסים זמן רב מראש, מה שכנראה לא יאפשר לכם חופשה ספונטנית ומשתלמת. כמובן שתמיד אפשר לחפש צימר פשוט יותר ויוקרתי פחות שמחירו מראש יהיה שפוי יותר.

איפה הצימרים יותר יקרים, בצפון או בדרום?
מדינת ישראל היא ללא כל ספק מדינה של צימרים. תמצאו מגוון כל-כך רחב מצפון ועד דרום, כולל בירושלים, ים המלח ואפילו באיזורים אורבניים במיוחד. אפשר למצוא הבדלים במחירי הצימרים בין הצפון לדרום , בעיקר בתקופות השונות בשנה. בעונת החורף , למשל, כשיש שלג בחרמון, מחירי הצימרים בצפון ירקיעו שחקים ויהיו גבוהים בהרבה מאלו שבדרום. בעונה של פריחת הכלניות בדרום, מנגד, מחירים הצימרים בדרום יהיו גבוהים יותר מאלו שבצפון.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.