»»

צימרים בחרמון - בעד ונגד

האם חופשה בצימר באזור החרמון היא כדאית בחודשי החורף או שאפשר להסתפק גם באזורים מרוחקים יותר ? יצאנו לבדוק.
התברכנו בחופים מרהיבים, נחלים, מעיינות, הרים ונוף עוצר נשימה מצפון ועד דרום אבל בשלג לא התברכנו יותר מידי. פרט להר החרמון קשה עד בלתי אפשרי למצוא שלג בחורף בישראל. זו בדיוק הסיבה שבחודשים ינואר עד מרץ הביקוש לצימרים באיזור החרמון הוא גדול במיוחד ורשימות ההמתנה הן בלתי נגמרות. האם זה באמת שווה את המחיר?

למה כן להזמין חופשה בצימר באיזור החרמון?
הסיבה העיקרית והברורה מאליה היא כמובן הזהב הלבן הלא הוא השלג. בחודשים ינואר עד מרץ (בחורף טוב) אפשר למצוא אותו כמעט רק בחרמון, וזו הסיבה שכל-כך הרבה אנשים מחפשים צימר פנוי בחרמון. חובבי השלג והסקי יגידו לכם שמאוד כדאי להזמין חופשה בחרמון ושהם לגמרי בעד העניין. אין ספק שמובטחת לכם חוויה יוצאת דופן וייחודית, שכנראה לא תחוו בשום מקום אחר. תוכלו להזמין צימר במרחק לא רב מהחרמון וככה להגיע לאתר בדרך מהירה ועם כמה שפחות פקקים.

למה לא מומלץ להזמין צימר בחרמון בחורף?
בעוד שיש רבים שתומכים בחופשת שלג בחרמון, יש את המתנגדים הנחרצים שיגידו שהמחיר הוא גבוה מבחינות רבות ולא רק מהבחינה הכלכלית. הביקוש, כאמור, הוא גדול מאוד ולכן מחירי הצימרים בחרמון בתקופת החורף מרקיעי שחקים, וזה בהנחה שתצליחו למצוא צימר פנוי. אותו ביקוש גדול גורם לתפוסה מלאה חודשים רבים מראש כך שחופשה ספונטנית בדקה ה-90 באיזור כמעט לא אפשרית. מי שמתנגד גם יסביר זאת בעומס המטיילים הגדול באיזור, בדרכים עמוסות הפקקים, ובאטרקציות שמלאות עד אפס מקום.

החלטתם להזמין? הנה כמה המלצת לחופשה בחרמון
כפי שהבנתם יש סיבות לכאן ולכאן ובסופו של דבר כל אחד עושה את השיקולים שלו ולוקח את ההחלטה שמתאימה לו. אם בכל זאת החלטתם להזמין חופשת חורף בצימר באיזור החרמון רצוי שתשריינו מקום מספיק זמן מראש. כך תוכלו להבטיח לעצמכם מחיר כמה שיותר נוח וכמובן מקום פנוי. החרמון הוא אטרקציה נהדרת, אבל בסביבה יש עוד לא מעט מסלולי טיול, מסעדות טובות, סיורים וכיף גדול ששווה לפקוד אותו.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.