»»

נופש כפרי באיזור הצפון

בטח יוצא לכם לחשוב לא מעט, בזמן השגרה היומיומית המעיקה, על חיים יותר פשוטים ושלווים ועל האפשרות לנשום אוויר הרים נקי למשעי עם האפשרות להתעורר כל בוקר למראה של שדות של סחלבים ופרחי הדס
למה לפנטז כאשר אפשר לממש זאת - ללא צורך אפילו להרחיק לכת עד שוויץ בשביל לגלות טבע ירוק ונאה! רק תפתחו את הראש ותגלו שהטבע האמיתי והשקט לנפש נמצא ממש מתחת לאף.

נופש בקיבוץ ובכפר

אם החיפוש אחר חופשה פחות המונית במקום הנסתר לעין למחצה, מלהיט אתכם יותר מאשר שאר המקרים, אם דנתם רבות על מעבר דירה לאזור יותר שליו אך מצאתם שאין אפשרות כרגע בגלל אילוצים של עבודה ושאר דברים שבשגרה - נופש כפרי באזור הצפון זו כנראה התשובה בשבילכם למצוא קצת נחת לכמה ימים! אזור הצפון מלא אטרקציות ונוף מרהיב בנחלים, הרים ושמורות טבע. בין אם בחרתם בחופשה משפחתית, חופשה עם כמה חברים או עם בני הזוג האהובים - נופש בקיבוץ או בכפר צפוני בישראל הם בהחלט תחליף לחופשה בכל מקום אחר בעולם!!

מחפשים להתנתק? שבירת שגרה בזוגיות

שקט נפשי עם ציפורים שמעירות אתכם כבדרך אגב של יקיצה טבעית, זה נחמד זה שליו וזה בחלט מעורר השתאות אבל מה הערך המוסף בכל העניין הזה של אירוח כפרי, אתם שואלים? שאלה מצוינת: נופש כפרי מציין לא רק חיבור לא לטבע, אלא גם מילוי אנרגיות והתנסות בדברים שאולי לא ניסיתם בעבר כגון: סדנת קדרות, סדנת יוגה, טיולי ג'יפים וטרקטורונים, סיורים מודרכים ביקבים וטעימות "על חשבון הברון" וכשל זה ועוד דברים אחרים קצת מיצו את עצמם, תמיד יש אפשרות לקפוץ ראש לבריכה ולהתנועע בערסל הצמוד לגינת הבקתה או הצימר שלכם.

מחירי אירוח כפרי

בהקשר הכללי , מחירי סופ"ש יכולים לנסוק לרמה שבין ארבעים לחמישים אחוז, לעומת אמצע שבוע. כאשר מתחילה עונת התיירות, מחירי הנופש הכפרי באזור הצפון יכולים גם להאמיר למחיר פי שניים מאשר מחירים של לא בעונה. בסך הכל ניתן למצוא צימרים באירוח כפרי או משפחתי לשתי לילות יכול להתחיל ל-400 שקל ומשם לטפס (ישנם מקומות שמחיר זה הוא מחיר נקוב ללילה אחד). במידה ומחליטים להביא את הילדים, המחיר גם כולה בהתאם בין 100 ל-200 שקלים יותר.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.