»»

כמה עולה לילה בצימר בצפון

לא צריכים להיות עובדי היי-טק בכירים בשביל לשכור צימר ללילה אחד בצפון הארץ - ניתן למצוא שלל הנחות ודרכים להתקמבן על מחיר, בלי לשבור תכנית חיסכון בבנק!
בעוד מחירי הדירות בישראל מצריכים הון עצמי נכבד, האפשרות ללילה בצימר בצפון היא רלוונטית לכל כיס וכיס, כל עוד יודעים את הכללים.

צימרים זולים לזוגות

לגבי השאלה של כמה עולה לילה בצימר בצפון, יש שיגידו שהמחיר יכול להיות יקר בהרבה ביותר מאשר לילה במלון ארבעה כוכבים - אבל גם במקרה של צימר זול ניתן למצוא מחירים שמגיעים ל-250 שקל עד 400 ללילה אחד בלבד לזוג! השוני במחירים משתנה בהתאם לאיכות הצימר ולשירותים שניתנים בו, לעניין של בסיס מקום פנוי שהתפנה ברגע האחרון, הבדל בין אמצע לסוף שבוע ומיקום הצימר באזור יוקרתי יותר או פחות.

צימרים למסיבת רווקים

וילות לרווקים או לרווקות המעוניינים במסיבה עם בריכה וג'קוזי ללילה אחד ניתן למצוא באזורים נרחבים ברחבי הארץ וגם לא רחוק מהמרכז. המחירים יכולים להתחיל מ-350 שקל ומעלה, אבל במחירים האלו האפשרויות למיקום צימר הוא מצומצם. בין 450 ל-500 ישנה פריסה יותר רחבה של צימרים שניתן למצוא באזורים שונים (כולל הגליל, הכנרת וכפרים דרוזיים). כמו הצימרים המיועדים לזוגות, גם כאן ניתן למצוא שהמחיר באמצע שבוע לעומת סופו משתנה בהתאם.

הנחות לצימרים

מלבד האפשרויות שצוינו לגבי מחירי צימרים, ניתן למצוא שיש גם הנחות כאלה ואחרות מדי פעם דרך קופונים ששווה ביותר לקחת בחשבון! אם זה צימר לזוג לרווקים הרוצים לחגוג קצת בלילה קראחנה, ישנה אפשרות לבדוק הנחות לסטודנטים וחיילים. אולי גם ריבוי של אנשים יקנה לכם הנחה יותר משמעותית, מלבד עניין החלוקה הברורה מאליה ביניכם בעניין התשלום.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.