»»

צימרים בחרמון

בחרמון תוכלו למצוא צימרים מעץ או מאבן, אווירה כפרית ויחס חם בהרבה ממקומות האירוח באזור. ניתן למצוא גם שאותם צימרים או לפחות מרביתם נמצאים במרחק נסיעה קצר מהאתר בחרמון, כאשר ההיצע מדבר על צימרים מסוג בוטיק, וגם צימרים זולים יותר באווירה קיבוצית.
עד שהמשקעים ירדו מתחת לאפס ברחבי הארץ, אתם תוכלו לקפוץ לאחת מהחוויות שניתן לקחת לכיוון האקסטרים, לחיזוק הזוגיות או הקשר המשפחתי, ואף אולי את כולם ביחד גם! חופשה בצימר בחרמון יכולה לענות על הרבה דרישות של טבע, נוף וסקי בחופשה קרה אבל כזו שמחממת את הלב והנשמה!

למה כדאי לנפוש בחרמון?

זוגות או משפחות אשר מעוניינות לשכור צימר בחרמון, וליהנות מסקי בין היתר וגם מחוויות יותר מפשירות, כמו שימוש בג'קוזי או בריכות (כמו גם בריכות מחוממות בפרט), יוכלו למצוא שזוהי חוויה מחזקת לכל המשפחה בזמן איכות בלתי שגרתי, וגם זוגות רומנטיים המחפשים שלג כמפלט מיום סגרירי פשוט מהעבודה או מהלימודים, יוכלו ליהנות מחוויה בונה זו!

מלבד השהייה באזור ההרים המושלגים של החרמון, ניתן למצוא גם מסלולי הליכה מרתקים כמו שמורת הבניאס והגשר התלוי, צפייה בנוף שמתחת לרגליכם בנקודה הגבוהה של מבצר נמרוד וסיור בשוק הדרוזי שבמג'דל שאמס. ניתן למצוא גם אטרקציות של נסיעה בטרקטורונים בבוץ או בשלג הצחור. מוכרים לטובה הצימרים של נווה אטיב במעלות החרמון.

חופשת סקי בחרמון

כמה פעמים יצא לכם או לילדים לבנות איש שלג?! עד שמזג האוויר באלסקה יקפוץ לבקר בארצנו הקטנטונת, אתם תוכלו ליהנות מכל הטוב שהרי החרמון המושלגים מציעים בקפיצה אחת לצימר מהמם באזור! בזכות השכרת צימר בחרמון, תוכלו להגיע לפני התור המייגע לרכבל כבר בשעות הבוקר בהרי החרמון המושלגים להנאתכם, ולגלוש בסנובורד או במגלשי הסקי בהנאה מרובה!! בסוף הפעילות האתר החרמון, תוכלו ליהנות במסעדה עם תה או קפה בשבילכם, ושוקו חם לילדים כדי להתחמם בכיף.

אז במקום לטוס לסקנדינביה או לשוויץ היקרה - סעו לביקור בצפון המדינה, אז תוכלו ליהנות משלג צח ומאווירה טובה של אוויר הרי החרמון המושלגים!

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.