»»

צימרים להשכרה לטווח ארוך

גם אתם רואים בצימר משהו יוקרתי וחד פעמי ללילה אחד או גג שלושה? הגיע הזמן להסתכל על הדברים אחרת!
זה נכון שצימרים הם אופציית לינה יוקרתית ולא זולה במיוחד, אבל היא בהחלט יכולה להיות לתקופה ארוכה יותר של מספר לילות. בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי צימרים מציעים צימרים להשכרה לתקופה ארוכה ומאפשרים לאורחים ליהנות מכיף בלתי נגמר. זה מתאים לאורחים שמגיעים מחו"ל לתקופה ארוכה, זה מתאים לאמנים שזקוקים למקום נעים כדי ליצור בו, זה מתאים למשפחות שמתכננות חופשה ארוכה, זה מתאים למי שנמצא "בין דירות" ומחפש מקום כייפי להעביר בו את הזמן, ולמעשה אין מישהו שלא היה מתאים לו לבלות תקופה ארוכה בצימר כפרי ונעים.
כמה עולה השכרת צימר לטווח הארוך? לא מה שחשבתם!
המחיר של לילה בצימר, כשמזמינים לילה או שניים, אינו כמו המחיר של השכרת צימר לטווח הארוך. ברוב הכמעט מוחלט של המקרים המחיר המחושב ללילה בהזמנה לטווח הארוך יהיה זול בהרבה. אם למשל לילה בצימר עולה 400 שקלים, כשמזמינים את אותו צימר לפרק זמן של מספר שבועות המחיר יצנח. כמה? זה תלוי בבעל הצימר, בביקוש הקיים באותה התקופה, וביכולות המיקוח שלכם. כך או אחרת המחיר יהיה משתלם בהרבה מאשר להזמין לילה או יותר.

כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים
השכרת צימר לטווח הארוך אינה דומה בדבר להשכרה של צימר ללילה או שניים. זה אומר שאם בחופשה קצרה הייתם מזמינים ארוחת בוקר לצימר, כנראה שהפעם זה לא הולך לקרות. לפעמים בעלי הצימרים לא מציעים את האופציה הזו ולפעמים היכולת הכלכלית לא מאפשרת (ובצדק) הזמנה של ארוחת בוקר באופן יום יומי במשך חודש או יותר. רוב הצימרים מצוידים במטבח קטן וכשנערכים להשכרה לתקופה ארוכה, מומלץ להצטייד במזון להכנה, חומרי ניקוי (כנראה שתצטרכו לדאוג לניקוי הצימר שלכם בעצמכם), משחקים ואמצעים להעברת הזמן. התייחסו לזה כאל השכרת בית לטווח ארוך (מעין סאבלט) ולא כאל חופשה והיערכו בהתאם.

השכרת צימר לסגר בקורונה
תקופת הקורונה, והסגרים שבאים בעקבותיה, מגבירים את הצורך בבילוי במרחב כפרי שקרוב לטבע. זה העלה את הביקוש להשכרת צימרים לטווח ארוך, במיוחד בקרב מי שמתגורר בבנייני דירות בערים. בעלי צימרים רבים מציעים אפשרות של השכרת צימר לתקופת הסגר במחירים נוחים ומשתלמים. בחלק מהסגרים יש איסור על פתיחת תיירות פנים ואין אפשרות לארח בצימרים, אך האופציה של השכרת הצימר כמעין השכרה של בית היא כן אפשרית. זה הופך את התקופה המאתגרת ממילא לנעימה ושפויה יותר. מומלץ בחום למי שיש את האמצעים והאפשרות!

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.