»»

צימרים רומנטיים

זוגיות חדשה, הצעת נישואין, ירח דבש, יום הולדת, זוגיות אסורה או סתם סוף שבוע של זוג נשוי בלי הילדים.
צימרים רומנטיים הם האופציה המושלמת לחגוג זוגיות. צימר טוב יוכל בקלות להדליק את הניצוץ לסופ"ש של רומנטיקה ולהשאיר לכם טעם של עוד...

נוף עוצר נשימה

אין מה לעשות, נוף עושה לנו את זה ולא בכדי מרבית הצימרים בישראל נמצאים בצפון ולא במרכז. "ארץ הצפון" בישראל מציעה נוף ירוק, כחול, הררי, פורח כמעט במשך כל ימות השנה מה שמביא זוגות רבים לבחור לנפוש דווקא בצימרים הרומנטיים של הצפון. תוכלו למצוא צימרים עם ג´קוזי או בריכה חמה במרפסת או ב דק חיצוני עם נוף מרהיב מצלע הר צימרים במושבים כמו מגדל וכחל יציעו לכם נוף מרהיב לכנרת ובצג המערבי של המפה תוכלו לשבת בג´קוזי עם נוף לים התיכון שמציג שקיעות מרהיבות – רומנטי, כבר אמרנו?

ג´קוזי בצימר

לא חייבים אח או קמין בשביל להרגיש חמימות נעימה. האופציה הרטובה היא הג´קוזי אשר נמצא במרכז כל בקתה המיועדת לאוהבים, ממש כמו שלא חייבים ספא צמוד כדי לשחרר את הגוף התפוס מטרדות השבוע החולף.
שבו להשתחרר באמבט זרמים חמים. תיהנו מהשקט ותחושת הרוגע – בדיוק לשם כך נועדה החופשה הזוגית שלכם.

רומנטיקה בצפון

אז ככל שאנחנו בוחנים זאת יותר אנו מבינים כי הצפון קורא לנו. בחרו לכם את הצימר המתאים לכם ביותר מבין כל הצימרים אותם מציע "חופש נופש" וצאו לחגוג זוגיות בצפון המדהים.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.