»»

צימר עם בריכה

אם אתם משווים מחירים של צימרים ושוקלים לבלות את החופשה המשפחתית הקרבה בצימר, כנראה שהנופש הכפרי מדבר אליכם יותר מהחום של אילת. אמנם בריכת שחיה פרטית צמודה היא לא ממש סמל מובהק של "נופש כפרי", אבל עזבו אתכם מהגדרות, צימר עם בריכה הוא אופציה נהדר
משפחות רבות אשר מבצעות חיפוש דילים לחופשות משתעשעות מתישהו ברעיון של ליסוע לצימר עם בריכה. זהו סוג נופש קצת חדש בנוף המקומי והוא בא לענות על מגוון צרכים של משפחות עם ילדים אבל גם של זוגות שמבקשים לבלות סופ"ש רומנטי.

צימרים עם בריכות בצפון

נתייחס רגע לארץ הצפון כממלכת הצימרים הבלתי מעורערת של ישראל. בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר פרסומים של נופש כפרי המציע בריכה צמודה. זו כבר לא אותה בריכה הומת אדם של היישוב אליו הגעתם. מדובר בבריכות פרטיות המשרתות מספר צימרים ולפעמים אפילו רק צימר אחד.
הצפון אשר מושך אליו זוגות רבים במשך עונות החורף מאפשר באופן זה למשפחות אשר מחפשות "נופש אלטרנטיבי" ליהנות מהצפון אבל גם מאירוח שמספק אטרקציות ולא רק מקום לשים את הראש.

צימר "סוויטה"

בעלי הצימרים לא חוסכים על מנת להציע לכם את הצימרים המפנקים והמושקעים ביותר. צימרים משפחתיים מאפשרית נופש כפרי בבקתות עץ 0אבל לא רק) למשפות שלמות. זה לא ממש הגודל זה יותר האווירה. נכון שצימר זוגי הוא אינטימי יותר אבל אם יש חדר צמוד לילדים – הרווחתם מכל הבחינות.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.