»»

צימרים מיוחדים

תשכחו מכל מה שחשבתם שאתם יודעים על צימרים. בעמוד זה נציע לכם שני מקרי קצה של סגנונות צימרים שאולי לא חשבתם שהן אפשריות וננסה ליצור השוואה של סוגי צימרים שונים.
מתכוונים לצאת לחופשה? מחפשים מקום לסופ"ש זוגי שקט ורומנטי? תנו לנו לנסות לעזור! התיירות הכפרית בישראל לא נחה וענף הצימרים והאירוח לא מפסיק להפתיע. על מנת לעמוד בתחרות ההולכת וגוברת ולספק לנופשים חוויה בלתי נשכחת ממוכנים בעלי צימרים היום יותר מאשר אי פעם בעבר להשקיע לא מעט כסף בבקתות ויחידות הנופש שלהם. אולי זאת ההפנמה שעם כל הכבוד לכל פרסום באתרי צימרים, המלצות על צימרים מלקוחות מרוצים הן הדרך הטובה ביותר להפיץ את הבשורה.

צימר מערה

צימר מערה הוא ממש לא הבקתה שהכרתם. אם עוד לא קיבלתם המלצות על צימרים בסגנון תנו לנו לספר לכם: מדובר בצימרים המעוצבים כמערה. עם מבנה קירות גבישי ואוירה חמימה הנוצרת באמצעות תאורה מיוחדת. אין הכוונה לחזור לטבע ולגור כבימי קדם. הצימרים מאובזרים היטב וניתן למצוא גם צימרים בסגנון מערה עם ג'קוזי. או בקיצור – רומנטיקה שלא הכרתם.

צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים בצפון לא נופלים באיכות וביוקרה מסוויטות יוקרתית בבתי מלון. אבלללל... עדיין מדובר בנופש כפרי עם נוף של צפון הארץ וארוחת בוקר גלילית מפנקת. נסו לדמיין את עמצכם קמים לתוך הטבע באווירה של חמישה כוכבים – כך בדיוק זה מרגיש....

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.