»»

צימרים זולים

נכון שעד שהחלטתם לצאת לחופש אתם קובעים לעצמכם ש: "עד שכבר יצאנו, המחיר פחות משנה..." אבל ברוב המקרים מחיר צימר יכול להוות מרכיב עיקרי בבחירה חופשה בארץ.

המצב הכלכלי מביא יותר ויותר זוגות ומשפחות לחפש אלטרנטיבות לחופשות זולות כמה שיותר. נופש בבית מלון באילת למשל לשלושה ימים עם שלושה ילדים יכול לעלות אלפי שקלים. צימרים נחשבו תמיד כאלטרנטיבה הזולה יותר. בקתת נופש עם יחס חם ואישי שלא צריכה להאכיל אלף איש בארוחת בוקר, ארוחת צהריים וארוחת ערב מאפשרת לבעליה מחיר תפעולי נמוך יחסית ובהתאמה מחיר צימר סטנדרטי ביחס למלון רגיל לחלוטין יהיה זול יותר.

מחיר צימר לפי צרכים


אם תרצו להרגיש מתפנקים יש מספיק צימרים יוקרתיים ומלונות בוטיק שיסכימו לקבל מכם יותר כסך אבל גם צימרים זולים יותר יתנו לכם מענה מעולה לחופשה ויוכלו לספק את כל צרכיכם בחופשה זוגית או משפחתית. נסו לראות מה הצרכים שלכם בחופשה המדוברת – משפחה שמתכוונת לצאת בכל בוקר למסלול טיול ולבלות את היום מחוץ לצימר באטרקציות ובילויים שונים אין סיבה שתשלם על צימר מפואר ומקום נעים שיאפשר להם לישון ולהתקלח בהחלט ישעה את העבודה. השוואת מחירי צימרים פשוטה תוכל לתת לכם רעיונות וכיוונים בעניין.

צימרים זולים בסופ"ש


כלל אצבע בתיירות ובצרכנות בכלל – כשהביקוש עולה כך גם המחיר... ולמה אנחנו מזכירים זאת? כי כך גם הצימרים בסופי השבוע – נדרשים ומלאים ובכל צימר שתבדקו תגלו הפרש כזה או אחר במחיר בין סוף השבוע לימי השבוע האחרים. עצתנו למי שרוצה לצאת לחופשה בצימר בסופשבוע ועדיין לא לקרוע את הכיס ולשלם מחיר זול ככל שניתן היא לנסות ולסגור את הצימר ברגע האחרון. קצת לפני שבעל הצימר מבין שבסופ"ש הקרוב אין לו אורחים יהיה לכם פשוט יותר לקבל מחיר טוב יותר....


Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.