»»

צימרים מדהימים

השגרה משתלטת? מחפשים איזה טעם "חריף" ומרהיב בשביל להציף את האהבה? בואו לראות מהי רמת אירוח אמיתית בצימרים מדהימים בדרום, בצפון ובמרכז!
לפני שאתם סוגרים כרטיס טיסה ליוון או לפריז, הרשו לנו להציג בפניכם את הפינוק האמיתי מאחורי ה"ווילון האדום" - בצימרים שבהם זוגות ירגישו כמו מיליונרים ומשפחות ירגישו כמו סולטנים!

הצימרים הכי טובים לזוגות בישראל - רומנטיקה בבית עץ

בקתות עץ מתפרקות? כלל וכלל לא! צימרים מדהימים הקיימים במדינת ישראל לא חסרים, ולא רק גימור העץ היוקרתי זה מה שהופך צימר לחופשה חלומית. תוסיפו לצימר גם אבני שיש יוקרתיות, מבני ספא עם צינון במים הפושרים והמרעננים של הבריכה - ותוכלו למצוא את המקום האידאלי להציע נישואין לבנות הזוג, או להגיד לבן הזוג כמה אתן אוהבות אותו ולהרגיש פרפרים בבטן, ברמה שלא ידעתם שקיימת!

צימר בוטיק ייחודי בארץ

לא הייתם רוצים לחוות, אפילו לרגע קט, איך האלפיון העליון מנהל אורח חיים?! אם חשבתם כבר איך תיראה החופשה הבאה בצימר מדהים, קרוב לוודאי שלא חשבתם על אירוח בצימר בוטיק ייחודי בישראל: עיצוב הצימר נקרא כמו בית של אוליגרכים, המקום מבודד ושמור רק לכם, וכאשר התעוררתם בבוקר לאחר רחצה הלילית והרמת כוסות היין, תזכו לראות נוף יפהפה כאשר השמש קורנת, והמחיר? יכול להיות יותר זול מטיסה לחו"ל!!

בקתות אירוח בנגב

כדי להמחיש את חווית הנופש הבאה, דמיינו לכם שקט שרק מדבר יכול לתת, עם רוח חמה ומגע של חול מלטף, כאשר אתם עומדים להיכנס לאזור שמעוצב כמו שוק בבגדד העתיקה ברמת דיוק, שימור ועיצוב מטורפים ביותר - וכל זה רק בשער הכניסה! אם תמשיכו באותו שביל תוכלו לגלות צימרים מדהימים אשר נסתרים לאזרח הפשוט, אך נגלים לאורחים של אותם צימרים במהרה. בקתות אירוח בנגב כאלו ואחרות תוכלו למצוא באזור הנגב בחיפוש אחר צימרים אשר כוללים את כל מה שזוג הרפתקנים צריך, בתוספת שקט תעשייתי אמיתי!

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.