»»

מתחמי צימרים

איזה כיף זה לצאת לחופשה עם כל המשפחה! וכשאנחנו אומרים "כל המשפחה" אנחנו באמת מתכוונים לזה. סבא וסבתא, ילדים, נכדים ואולי נרחיק ונאמר אפילו נינים? מירוץ החיים המטורף לא תמיד מותיר לנו הזדמנויות לבלות עם כל המשפחה המורחבת.
חופשה משפחתית היא הזדמנות מצוינת לעשות את וחופשה שכזו מבלים רק במתחמי צימרים. מדובר בפתרון מושלם להרכב משפחתי רחב (וגם להרכבים אחרים) שמאפשר לכולם לבלות ביחד וליהנות מחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת. במתחמי הצימרים יחכו לכם מספר צימרים באזור משותף שבו תוכלו לשחק, לעשות "על האש" או כל ארוחה אחרת ולבלות אחד עם השני בכיף.
מתחמי צימרים בצפון
הצפון הוא המקום המושלם לטיול משפחתי בהרכב מורחב. תוכלו לבלות בין נחלים להרים, בין טיול אופניים למסע ג'יפים, בין מסעדה שמתאימה לכל המשפחה לבין פיקניק על גדות הירדן ובקיצור ליהנות עם כל המשפחה המורחבת. כשתסיימו לטייל ותרצו מעט לנוח תוכלו להגיע לאחד ממתחמי הצימרים שקיימים בצפון בשפע. מתחמי הצימרים האלו ערוכים באירוח של הרכבים משפחתיים רחבים ויציעו לכם צימרים הקרובים אחד לשני מרחק הליכה ובמרכזם יהיה בדרך כלל אזור "ציבורי" המשותף לכל הצימרים. כך תוכלו גם ליהנות מזמן משפחתי משותף וגם ליהנות מצימר פרטי כשתזדקקו לקצת שקט.

מתחם צימרים עם בריכה
מתחם צימרים הכולל בריכה הוא כבר פינוק ברמה אחרת לגמרי שמאפשר לכם ליהנות מחופשה רגועה ושלווה. כשיש בריכה בצימר למעשה לא צריך לתכנן כלום כי הבריכה היא האטרקציה הגדולה והאהובה ביותר. ישנם מתחמים שבהם הבריכה משותפת רק לצימרים שבמתחם ואז תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה לכם ולכל מי שהצטרף אליכם לחופשה. ככה נופשים היום!

מתחם צימרים עם 10 יחידות
יש כל מיני סוגים של חופשות. יש חופשה זוגית, יש חופשה של המשפחה המצומצמת ויש חופשה של כל החבר'ה עם הילדים... עבור החופשה מהסוג האחרון תצטרכו למצוא מתחם צימרים הכולל 10 צימרים ואפילו יותר (תלוי עד כמה גדולה החבורה שלכם...) הבשורה הטובה היא שישנם מתחמים כאלה שישמחו לארח אתכם ויאפשרו לכם ליהנות מחופשה גדולה וכיפית במיוחד. ניתן לבחור במתחם צימרים בצפון, בדרום או דווקא במרכז. ניתן לבחור במתחם צימרים יוקרתיים או דווקא בכזה שמציע צימרים ברמה סבירה ובמחירים נוחים. הבחירה בידכם רק הקפידו לשריין מקום מראש כדי לוודא שיהיו מספיק צימרים לכל החברים.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.