»»

צימרים בקיבוצים

אם עוד לא הייתם בחופשה בצימר בקיבוץ אתם חייבים לעשות את זה! זו חופשה שתהיה שונה מכל מה שהכרתם ותאפשר לכם ליהנות מזמן איכות שכל כולו פינוק ופאן.
גם אם את לא מתחברים לחיים המשותפים ולהתנהלות בקיבוץ, לחופשה בצימר בקיבוץ אין סיכוי שלא תתחברו. תגידו לנו אתם, מה יכול להיות רע במדשאות ירוקות מטופחות, בריכה מרעננת, פינת חי, שבילים נטולי מכוניות, שקט, שלווה ואווירה כפרית בדיוק כמו בספר? נכון שזה נשמע נהדר?
אירוח כפרי בקיבוצים
אלו מכם שמתגוררים בעיר וודאי ישמחו שהחופשה שלהם תהיה שונה בתכלית ממה שהם מכירים וחווים בחיי היום יום. הקיבוצים הם ללא ספק האנטי תיזה של העיר וחופשה באירוח כפרי מתאימה בדיוק לאלו שחיים את החיים האורבניים ומבקשים להתנתק מההמולה הזו ולו לרגע קצר. בלי מכוניות, בלי עשן ופיח, בלי חנויות אבל עם המון שקט, המון טבע, המון ירוק ואווירת כפר מיוחדת במינה. אירוח כפרי בקיבוצים ברחבי הארץ כבר מזמן הפך לאופציה מושלמת לחופשה. אל תפספסו את ההזדמנות הנדירה הזו ! צאו עוד היו לנופש בקיבוץ.

צימר בקיבוץ בצפון
חופשה בצימר בקיבוץ בצפון מאפשרת ליהנות מכל העולמות: גם הנופים המשגעים של אזור הצפון, גם שפע האטרקציות שיש שם וגם אווירת הכפר הייחודית שיש בקיבוצים. זוהי ללא ספק החופשה המושלמת למשפחות, לזוגות, לחברים או אפילו לבד. כן, מה יש ? לפעמים מגיע לנו גם פסק זמן לעצמנו, להתבודד וליהנות מהשקט הנפלא שיש בקיבוץ. אז בחרו לכם את הצימר באחד ממאות הקיבוצים היפהפים בצפון וצאו לחופשה מפנקת. מגיע לכם!

צימרים בקיבוצים בדרום
כמו בצפון, גם הדרום מתאפיין בקיבוצים רבים שמנהלים ענפי תיירות משגשגים. בקיבוצי הדרום תוכלו למצוא צימרים רבים ומפנקים שישמחו לארח אתכם ולספק לכם זמן איכות מושלם. תוכלו להשתמש במתקני הקיבוץ (בריכה, חדר אוכל, גני שעשועים, מדשאות וכו') ולקחת פסק זמן מחיי השגרה באווירה כפרית ייחודית! השקט המאפיין את הדרום בשילוב עם השלווה המאפיינת את הקיבוצים הם ללא ספק המתכון לחופשה שממלאת את הגוף והנפש באנרגיות חדשות.

Футбольные новости футбольная форма, результаты, светильники, блоги футбольная форма на заказ, подкасты и комментарии к премьер-лиге, европейскому и мировому футболу от футбольная форма, ведущего либерального голоса в мире.